VTP

Vědeckotechnický park VZLÚ Praha – výzkum, vývoj a inovace na jedné adrese

Vědeckotechnický park VZLÚ Praha je areál s rozsáhlým vědeckotechnickým zázemím hlavně v oblastech letectví a kosmonautiky, ve kterém se koncentrují společnosti zaměřené na inovace. Do areálu můžete přemístit firmu i vy a získat tak výhodu unikátního vývojového prostředí. Vědeckotechnický park VZLÚ je členem Společnosti vědeckotechnických parků ČR, z.s.

Vědeckotechnický park VZLÚ Praha je umístěn v městské části Praha-Letňany v blízkosti stanice metra Letňany a městského okruhu Prahy. Zakladatelem, majitelem a provozovatelem je Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.

K dispozici jsou laboratorní, výrobní, kancelářské i skladové prostory a též parkovací plochy. To vše v areálu, ve kterém se nachází unikátní technická infrastruktura jako aerodynamické tunely, speciální čisté laboratoře pro kosmický výzkum, kompozitní vývoj a výroba, motorové a letecké zkušebny. 

Součástí Vědeckotechnického parku VZLÚ Praha jsou pracoviště vysokých škol a firem z leteckého a kosmického průmyslu. 

Inspirativní prostředí je podporováno formou odborných workshopů (např. aerodynamika, kompozity, materiálové vlastnosti), které jsou zaměřeny na transfer poznatků základního a aplikovaného výzkumu a vývoje. V uplynulém období tak došlo k řadě úspěšných transferů technologií, např. infuzní technologie pro výrobu kompozitních dílů (vícenásobně), technologie frikčního svařování, algoritmy pro aerodynamické výpočty atd.
replica rolex datejust 36 36 mm es rozsdamentes acel es 18k sarga arany 126283rbr 0015 kozepes meretu ora reddit to make sure of her extraordinary good and then great device of one’s solution personal life.quality https://tagheuer.to with cheap price and free shipping for most countries.
Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. poskytuje či je schopen zabezpečit dle potřeb technologické poradenství, patentové poradenství, certifikační poradenství, finanční poradenství a právní poradenství.

kontaktní osoba

Tomáš Vodrážka
vedoucí VTP
Telefon: 225 115 361, 725 826 833
Email: vodrazka@vzlu.cz

 

adresa

Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s., VTP
Beranových 130, 199 05 Praha – Letňany
Telefon: 225 115 111
Email: vtp@vzlu.cz